Kariera

ORPHICA jest prężnie rozwijającą się firmą wprowadzającą na rynek innowacyjne kosmetyki inspirowane naturą.Jeśli Twoje motto to „wszystko jest możliwe”, chcesz grać z nami w jednym teamie, możesz wnieść do niego swoją energię i zaangażowanie, to z pewnością znajdziesz wśród nas miejsce dla siebie.

Młodszy specjalista ds. SEM

Podstawowe obowiązki

  • Planowanie kampanii Google Adwords i/lub innych sieci reklamowych (AdNetworks)
  • Budowa nowych i przebudowa istniejących kampanii Adwords i/lub AdNetworks
  • Optymalizacja kampanii Adwords i/lub AdNetworks
  • Raportowanie wyników prowadzonych kampanii.

Wymagane kompetencje zawodowe

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Analityczny umysł
  • Dokładność i skrupulatność
  • Zorientowanie na efekty
  • Odpowiedzialność i samodzielność

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Adwords i/lub innych sieciach reklamowych
  • Praktyczna znajomość Google Analytics lub innych narzędzi analitycznych.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu kampanii na wielu rynkach zagranicznych
  • Pracę przy ciekawych projektach
  • Zgraną ekipę i przyjazną atmosferę
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Jeśli jesteś zainteresowany/-a pracą u nas, skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub pisząc na adres rekrutacja@orphica.com